اردوی جهادی مرکب در پیشوا ورامین

آئین رونمایی از دفاتر مشق مهررسانان مزین به تصاویر شهدا در حرم امامزاده صالح تهران
می 1, 2016

اردوی جهادی مرکب در پیشوا ورامین

مجموعه جهاد اجتماعی زندگی خوب و بنیاد ملی مهررسانان ایران همزمان با عید سعید قربان به مدت یک روز در شهرستان پیشوا به ارائه خدمت به مردم پرداختند.

محمدرضا رفیعی دبیرکل بنیاد ملی مهررسانان_ایران و حسین بابا زاده مقدم مدرس دانشگاه وپژوهشگر مسائل اجتماعی و مدیر مجموعه جهادی زندگی_خوب در این اردوی جهادی یکروزه مدیریت اردو را به عهده داشتند

به گزارش جهاد_آنلاین و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما: رفیعی جیرفتی و بابازاده مدیران مجموعه های جهادی درخصوص برنامه های این اردوی جهادی مرکب اظهار داشتند مهررسانان و :زندگی‌خوب  می‌خواهند آسیب‌های اجتماعی قشر ضعیف و محروم را بررسی کند و اقدامات لازم و میدانی را در جهت بهبود آن انجام دهد و برگزاری ایستگاه‌های یک تا پنج روزه پزشکی، امدادی، مددکاری و هدایت تحصیلی از جمله اقدامات عملی این گروه در مناطق محروم است.
وی افزود : تا کنون در ۴ استان کشور ارائه خدمت نموده و تمام مددکاران و مربیان و پزشکان آن کاملا رایگان در ایستگاه‌ها حاضر می‌شوند و خدمات پزشکی و مشاوره‌ای کاملا رایگان را به مردم این مناطق ارائه می‌دهند.

بابازاده در خصوص خدمات ارائه شده در پایگاه جهادی پیشوا گفت :در این پایگاه یک روزه،مجموعه زندگی خوب با بیش از ۳۰ جهادگر به ارائه خدمات رایگان درمانی از قبیل پزشکی، دندانپزشکی،  پیراپزشکی،روانپزشکی، مددکاری، روانشناسی، مشاور خانواده و کمک های مالی و آموزشی و فرهنگی به بیش از ۲۰۰نفر از محرومین و مستضعفین پیشوا پرداختند.


وی در پایان با اشاره برنامه های مجموعه جهادی زندگی خوب گفت:برای همه مددجویان پرونده تشکیل می‌شود تا کار به صورت پوششی و حمایتی جلو برود و اینطور نباشد که یکباره به منطقه برویم و بعد همه چیز را رها کنیم و در
برنامه های تکمیلی سه تا پنج روزه خود در پاییز به پیشوا خواهیم آمد


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *