جلسه هم اندیشی فرماندار اندیکا با معاون مجموعه جهادی مهررسانان

مرحله سوم دفتر مشق مهررسانان طرح شهدای خوزستان رونمایی شد
اکتبر 12, 2017
بازگشایی مدارس زلزله زده کرمانشاه به همت قرارگاه جهادی مهررسانان
نوامبر 25, 2017

جلسه هم اندیشی فرماندار اندیکا با معاون مجموعه جهادی مهررسانان

نشست هم انديشي معاون هماهنگ كننده مجموعه جهادي مهررسانان و هيات همراه با فرماندار شهرستان انديكا با محوریت بررسی مسائل و مشکلات حوزه های مختلف شهرستان باندیکا برگزار شد.

به گزارش جهاد_نیوز و به نقل از پایگاه خبری تابا؛  منوچهر ورناصري فرماندار شهرستان انديكا روز يكشنبه در این نشست با اشاره به اهمیت جایگاه و نقش گروه هاي مردمي و جهادي در پیشرفت و توسعه کشور اظهار داشت: واگذاري سازندگي و تصدي گري و خدمات به بخش غير دولتي اولويت دولت تدبير و اميد است.

 

فرماندار انديكا تصريح كرد: کلیه وزارتخانه ها، موسسات و نهادهای دولتی و عمومی، شرکت ها و مؤسساتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر یا تصریح نام است، به ویژه وزارتخانه جهاد کشاورزی، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، راه و ترابری، تعاون، نیرو، کار و امور اجتماعی، آموزش و پرورش، رفاه و تامین اجتماعی، سازمان حفاظت محیط زیست، دفتر مناطق محروم ریاست جمهوری، جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، کمیته امداد امام خمینی(ره)شهرداری ها و دهیاری ها موظفند متناسب با میزان آمادگی تشكل هاي مردمي بخشی از فعالیت، و عام المنفعه، امدادی، فرهنگی و مردم یاری خود را با استفاده از نیروهای داوطلب مردمی،جوانان و متخصصین سازمان یافته تحت نظارت نهادها و سازمان هاي حمايتي واگذار نمايند.

 

ورناصري با توجه به نقش تشكل هاي مردم نهاد در توسعه و پیشرفت همه جانبه جامعه افزود: باید زمینه ای فراهم شود تا از استعدادها و اندیشه های ناب جوانان در راستای پیشرفت هر چه بیشتر جامعه استفاده شود.

 

فرماندار انديكا در خصوص تاثیر انجمن های مردم نهاد در پرورش استعدادهای جوانان گفت: با توجه به ظرفیت های شهرستان جوانان می توانند در قالب سمن های زیست محیطی، علمی، بهداشت و درمان، آموزشي، فرهنگی، ورزشی و هنری فعالیت کرده و نقشی سازنده در عرصه اجتماعی داشته باشند.

 

فرماندار انديكا هدف از برگزاری این نشست را ایجاد همدلی و استفاده از توانایی هاي نيروهاي با تجربه اين مجموعه توانمند مثل آقاي محمدرضا رفيعي مدير مجموعه مهررسانان براي کمک به توسعه همه جانبه شهرستان عنوان کرد.

 

خانم پروانه روشنايي معاون هماهنگ كننده مجموعه مهررسانان نيز با اشاره به برنامه تكميلي پنج روزه اين مجموعه گفت: من حامل نامه جناب محمدرضا رفيعي مدير قرارگاه جهادي مهررسانان خطاب به ائمه جماعت اهواز، مسجدسليمان و انديكا و استاندار خوزستان و فرمانده سپاه حضرت ولي عصر (عج) و فرمانداران مسجدسليمان و انديكا هستم كه در نظر است آذرماه دو اكيپ پزشكي و فرهنگي عمراني و آموزشي متشكل از اساتيد دانشگاه هاي تهران، پزشك متخصص، دندانپزشك، روانپزشك، اقتصاد دان، كارشناس كودك و خانواده، متخصص فرهنگي، مهندس معماري و عمران و مددكار از سوي مجموعه مهررسانان جهت ارائه خدمات تخخصصي رايگان پزشكي، پيراپزشكي، دندان پزشكي، روانپزشكي و راونكاوي، استعداد يابي، غربالگري عمومي، اعطاي بورسيه تحصيلي (شناسايي، آزمون، مصاحبه) به دانش آموزان، دانشجويان، ورزشكاران و هنرمندان مستعد و برگزاري كلاس اقتصاد مقاومتي زير نظر اساتيد دانشگاه هاي تهران و اجراي برنامه براي كودكان و خانواده ها با اجراي هنرمندان سرشناس كشوري و توزيع هدايا شامل پوشاك، كالاي بهداشتي، مكمل هاي غذايي ويتامين ، لوازم التحرير و… اعزام كند.

 

محموله ارزشمند كمك هاي قرارگاه جهاد اجتماعي مهررسانان ٧٠٠ قلم شامل كيف، لوازم التحرير ،پوشاك و كالاي بهداشتي در كنار دفاتر مشق با عنوان مهر رساني با همكاري صميمانه امام جمعه و فرماندار و فرماندهي ناحيه مقاومت سپاه و رييس كميته امداد شهرستان انديكا بين مردم و دانش آموزان قلعه خواجه از توابع خوزستان توزيع شدند.

 

سه گروه تخصصی از مجموعه جهادی مهررسانان از تهران به شهرستان انديكا سفر كرده از شنبه هفته جاري مهمان مردم استان خوزستان هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *